Blog Groszkowej

lifestyle, parenting, książki, sport, kuchnia, inspiracje
Botki z wycięciem

Botki z wycięciem

Moda nigdy nie staje w miejscu! Oznacza to, że każdy element ubioru musi być prędzej czy później wymieniony, jeżeli nie chce się pozostać w tyle! Bez wątpienia dotyczy to także ukochanych przez wszystkie kobiety botków. Aktualnie na popularność zyskują modele z wycięciami. Koniec końców, dlaczego botki miałyby być zawsze zabudowane!

Botki z wycięciem – do czego pasują najlepiej?

Każda osoba, której się wydaje, że botki z wycięciami nie mają racji bytów, powinna przyjrzeć się kolekcjom najważniejszych projektantów mody na świecie. Tego rodzaju botki odnaleźć można w pracach tak ważnych projektantów, jak Michael Kors, czy też Steve Madden. Jedną z ciekawszych stylizacji, którą można utworzyć z fantazyjnymi botkami z cięciem jest ubranie czarnych botków tzw. workerów mających trójkątne wcięcie.

Z pewnością będą one doskonale współgrały z asymetryczną spódnicą i niebanalnym T-shirtem. Do tego wystarczy na siebie narzucić wyjątkowo popularną dżinsową katanę, a cała stylizacja sprawie, że będzie się wyglądać jak modelka na nowojorskim wybiegu. Gdy jednak pogoda będzie niesprzyjająca, zamiast spódnicy można postawić na kwiatową sukienkę no i oczywiście kryjące rajstopy do butów. Co jeszcze warto wiedzieć?

Wcięcia w różnych miejscach

Chociaż botki z wcięciami mają wspomniane w cięcia najczęściej po bokach, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdecydować się m.in. na wcięcia z przodu. Im będzie ono głębsze, tym optycznie wydłużają się nogi! Tego rodzaju botki można zauważyć między innymi u znanej doradczyni wizerunkowej Mai Sablewskiej. Botki z wycięciem z przodu doskonale wpasują się m.in. do denimowych spodni i oryginalnych T-shirtów w stylu oversize.