Blog Groszkowej

lifestyle, parenting, książki, sport, kuchnia, inspiracje
Buty, które do wszystkiego pasują!

Buty, które do wszystkiego pasują!

Obuwie jest jednym z ważniejszych dodatków do stroju. W dzisiejszych czasach jego wybór nie jest najmniejszym problemem z prostych przyczyn – w sklepach nie brakuje najróżniejszych modeli, które łatwo dopasować do poszczególnych stylizacji. Żeby jednak nie nabywać setek par butów, warto postawić na te dobrze komponujące się z ubraniami w różnych stylach.

Obuwie w sportowym stylu

trampkiObecna moda umożliwia łączenie elementów eleganckich z tymi w stylu raczej sportowym – jest to bardzo popularne i modne zestawienie. W związku z tym tanie buty sportowe damskie mogą stać się nieodłącznym elementem każdej stylizacji w dowolnej porze roku. Ich niewysoka cena ułatwia nabycie kilku par dla miłośniczek różnorodności – można wybrać zróżnicowane fasony i kolory. Dzięki temu nosząc wygodne buty w sportowym stylu można wyglądać inaczej, zależy np. od tego, jaki w danym momencie ma się nastrój. Kobiety lubią nosić obuwie w różnych kolorach, jak też mieć przynajmniej kilka par butów. W ten sposób można zrealizować oba cele jednocześnie.

Niedrogie buty w różnych odsłonach

Pod określeniem „sportowe” mieszczą się bardzo różne modele obuwia, kupić można np. eleganckie rozwiązania na koturnie. Jest to modne połączenie obu stylów, które prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie. Buty sportowe na koturnie polubią szczególnie panie, które nie są zbyt wysokiego wzrostu i pragną dodać sobie kilka centymetrów. Koturny są wygodniejsze od obcasów, więc bez problemu można poruszać się w nich po mieście, a nawet biegać. Nowoczesne stylizacje wzbogacone takim obuwiem gwarantują modny look. Oczywiście wybór butów na koturnie jest także bardzo duży. Obuwie takie pasuje i do spodni, i do sukienek, można więc pozwolić sobie na naprawdę dużą dowolność łączenia elementów. Jest jeden warunek – buty muszą być czyste. Najlepiej, jeśli wyglądają jak świeżo kupione, prosto ze sklepu.