Blog Groszkowej

lifestyle, parenting, książki, sport, kuchnia, inspiracje
Elegancka, sportowa czy imprezowa?

Elegancka, sportowa czy imprezowa?

Modne bluzki damskie wiodą prym w branży odzieżowej od wielu lat. Panie kochają je za ponadczasowość, oryginalność oraz możliwość dopasowania do każdej stylizacji. Jakie bluzki warto zawsze mieć w swojej szafie? Jakie modele pasują do konkretnych sylwetek? I gdzie najlepiej kupować taki asortyment?

tanie bluzki damskie
  1. Elegancka bluzka
    Modne bluzki damskie w stylu eleganckim są niezastąpione w pracy oraz na ważnych spotkaniach biznesowych. Panie chętnie je łączą z garniturami, marynarkami oraz eleganckimi spodniami. Takie bluzki mogą występować w stonowanych kolorach jak np.: biele, beże ecrue oraz wszystkie odmiany szarości. Można także w nich postawić na klasykę i wybrać czerń lub granat, która zawsze kojarzy się z elegancją oraz stylem. Taka bluzka powinna być świetnej jakości. W sklepach dostaniemy modele zwiewne, bawełniane lub z viscozy. Warto postawić na ponadczasowy model.
  2. Bluzki sportowe
    Modne bluzki damskie to także bluzki sportowe. To one idealnie wyglądają z jeansami orz luźnymi spodniami. Wiele pań zestawia je nawet ze spódnicami ołówkowymi oraz trampkami i równie to dobrze wygląda. Taki model choć jeden warto mieć w swojej szafie. I można go spokojnie nosić na co dzień – nie tylko na trening czy po domu.

3, Bluzka na imprezę z Yups
Ten model musi się wyróżnia. Najczęściej to bluzka, która więcej odsłania oraz może być ozdobiona cekinami lub frędzlami. Pasuje na imprezę, randkę oraz spotkania towarzyskie.