Blog Groszkowej

lifestyle, parenting, książki, sport, kuchnia, inspiracje
Kupno kartki na urodziny

Kupno kartki na urodziny

Bardzo miłym gestem, w dzisiejszych czasach dość rzadko praktykowanym, jest kupno kartki na 30 urodziny. Daje ona znać jubilatowi, że się o nim pamięta i w ważnym dla niego dniu jest się razem z nim. Kartki na urodziny można wręczać osobiście lub w przypadku dzielącej odległości – wysłać pocztą. Wydawać by się mogło, że kupno kartki na urodziny nie jest trudnym zadaniem, jednakże warto włożyć trochę pracy w to, by kupić jak najładniejszą.

Zabawne kartki urodzinowe

kartki na 30 urodziny

W różnego rodzaju sklepach można kupić kartki na urodziny, których zadaniem jest wywołanie u osoby obdarowanej uśmiechu. Zazwyczaj ozdobione są one zabawnymi obrazkami lub hasłami, bardzo często rysunkowymi. W środku takiej kartki z reguły znajduje się śmieszny wierszyk, jest także miejsce na dopisanie kilku słów od siebie. Zabawne kartki na urodziny są dobrym pomysłem, jeśli chce się rozbawić bliską osobę. Trzeba tylko zwróć uwagę na to, jakie poczucie humoru ma jubilat – tego rodzaju kartki nie każdego wprawią w dobry nastrój.

Klasyczne urodzinowe kartki na 30 urodziny

Jeśli osoby, która obchodzi urodziny, nie zna się zbyt dobrze lub też zna się jej gust na tyle, by wiedzieć, że preferuje ona klasyczne podejście, warto wtedy kupić klasyczne kartki urodzinowe. Z reguły ozdobione są one dekoracyjnym obrazkiem, w środku zawarte są w życzenia, można także dopisać na nich parę słów od siebie.

Klasyczna kartka urodzinowa to doskonały pomysł na upominek dla osoby starszej, przełożonego czy też nie zbyt bliskiej koleżanki z pracy. To pomysł, który sprawdzi się zawsze i jest w miarę bezpieczny.