Blog Groszkowej

lifestyle, parenting, książki, sport, kuchnia, inspiracje
Majtki figi – klasyka wiecznie żywa

Majtki figi – klasyka wiecznie żywa

Świat mody jest niezwykle osobliwy, a dziś ewoluuje w niespotykanym wcześniej tempie. Nawet najmniej — wydawało by się — zauważalne elementy garderoby występują dziś w wielu wariantach i oszałamiają możliwością wyboru. Dziś mamy na przykład możliwość kupna wielu rodzajów majtek, które potrafią zadziwiać pomysłowością, jednak nie każda pani będzie pożądać tych niezwykle wymyślnych i woleć będzie znane jako figi majtki klasyczne.

Majtki figi — klasyka w czystej postaci

Ze wszystkich rodzajów majtek figi są tymi najbardziej klasyczny. Określane jako figi majtki są dość blisko spokrewnione z babcinymi reformami, które chociaż kojarzą się z poprzednią epoką, nadal są spotykane w niejednej garderobie.

Charakterystyczną cechą fig jest to, że są nieco wyższe w talii niż inne rodzaje majtek, przez co ocieplają doskonale krzyż i biodra, co pożądane jest zwłaszcza w chłodniejszym okresie roku. Posiadają one też niskie nacięcia na nogi i w wariancie najbardziej klasycznym zasłaniają prawie całą pupę.

Czy figi wieją nudą?

Określane jako figi majtki są często postrzegane za dość nudną i mniej pociągającą ich odmianę, ale jednak niektórzy producenci zdecydowali się poczynić pewne zmiany w kroju majtek, obniżając odrobinę pas i dając wyższe nacięcie na nogi, co czyni te majtki bardziej kobiecymi i eksponującymi atuty noszących je pań.

Nawet najbardziej klasyczny wariant fig może być jednak bardzo kobiecy i kuszący, a to za sprawą rozmaitych dodatków. Diabeł bowiem tkwi w szczegółach, a więc takie czynniki jak kolor, dodanie do majtek koronki, różnych wymyślnych haftów, perełek i kokardek potrafią uczynić z fig niezwykle atrakcyjny element garderoby, który będzie źródłem olbrzymiej satysfakcji noszących je pań, a w wielu przypadkach będzie mógł on pełnić idealną funkcję polegającą na podgrzaniu atmosfery w sypialni.