Blog Groszkowej

lifestyle, parenting, książki, sport, kuchnia, inspiracje
Nowoczesne metody walki z cellulitem

Nowoczesne metody walki z cellulitem

Współcześnie medycyna estetyczna oferuje skuteczne zabiegi na cellulit Kraków. Nowoczesne metody są niezwykle cenione przez kobiety. Pomagają pozbyć się szczególnie zaawansowanego cellulitu, z którym dieta i aktywność fizyczna, nie dały rady. Innowacyjne zabiegi są nie tylko skuteczne, ale również bezpieczne.

Zabiegi na cellulit Kraków, które można wykonać

Tutaj poznasz całą ofertę

Obecnie jest wiele zabiegów, które można wykonać. Są profesjonalne i nowatorskie, różnią się najczęściej pod względem stosowanych rozwiązań. Największą popularnością cieszy się m.in. zabieg Endermologii. Jest to rodzaj mechanicznego masażu, który wykorzystuje podciśnienie. Specjalny roller łapie fałd skóry i ugniata go. Rozbite zostają wówczas lipidy. Do tych najlepszych metod zaliczany jest także zabieg Maximus. Za jego pomocą tkanka tłuszczowa zostaje upłynniona i usunięta. Urządzenie to wykorzystuje działanie fali radiowej.

Mezoterapia i masaże

Skuteczną metodą walki z pomarańczową skórką jest również mezoterapia igłowa. Polega ona na wstrzyknięciu specjalnych koktajli odżywczych w głębsze warstwy skóry. Koktajle te zawierają składniki, które pobudzają spalanie tkanki tłuszczowej. Ponadto, w ostatnich latach do walki z cellulitem stosuje się także masaże. Każdy powinien być jednak wykonany przez profesjonalistę. Dobrze przeprowadzony przyspiesza proces redukcji tkanki tłuszczowej, pobudza krążenie krwi oraz limfy, a także ujędrnia skórę.