Blog Groszkowej

lifestyle, parenting, książki, sport, kuchnia, inspiracje
Bielizna sposobem na idealną figurę

Bielizna sposobem na idealną figurę

Która z pań nie marzy o posiadaniu idealnej sylwetki? Niestety matka natura nie każdą kobietę wyposażyła w talię osy oraz idealny biust. W tej różnorodności nie ma absolutnie nic złego, piękno można odnaleźć w każdym ciele. Jeśli natomiast ktoś chciałby się przybliżyć do owej wymarzonej figury to są na to sposoby. Jednym z nich jest bielizna.

Dobrze dopasowana bielizna ma za zadanie pokreślić i uwypuklić to, co w sylwetce najatrakcyjniejsze, ale także ukryć to, co powinno być niewidoczne. Wsparcie w tym zakresie zapewnią gorsety wyszczuplające, body modelujące i majtki korygujące, które mają moc ukrycia wystającego brzucha i zapewnią wcięcie w talii. Każdy sklep z damską bielizną ma w ofercie biustonosze maskujące różne niedoskonałości figury i zarazem podkreślające kobiece wdzięki. Jedne unoszą piersi, inne je powiększają, wszystkie natomiast łączy chęć poprawy naturalnego wyglądu biustu. Przy wyborze konkretnego stanika warto zdać się na poradę specjalisty, gdyż źle dobrany biustonosz może wyrządzić krzywdę, a nawet przysporzyć problemów z kręgosłupem.

Niebagatelne znaczenie ma również materiał i precyzja wykonania. Decydując się na poprawienie sylwetki za pomocą bielizny korygującej nie warto rezygnować z własnego komfortu. Na uwadze powinno się mieć przede wszystkim własne zdrowie i wygodę. Majtki wykonane ze sztucznych materiałów nie mają nic wspólnego z komfortem i raczej się nie nadają na bycie codziennym elementem ubioru. Wskazane jest poszukanie kompromisu pomiędzy atrakcyjnością, zmysłowością, wygodą i zdrowiem.