Blog Groszkowej

lifestyle, parenting, książki, sport, kuchnia, inspiracje

Bieliźniane trendy lata

Lato zbliża się coraz większymi krokami, a co za tym idzie, warto zrobić przegląd szafy i uzupełnić ją o kilka ciekawych akcesoriów. W tym sezonie warto zwrócić znaczną uwagę na bieliznę. W okresie letnim bardzo często wystaje ona spod ubrania albo jest widoczna, chociażby na plaży. Warto więc zadbać o to, aby była gustowna i pasowała do kobiety, która ją nosi.

Jaką bieliznę warto wybrać w tym sezonie?

Warto postawić na sprawdzone i najbardziej klasyczne rozwiązania. Strzałem w dziesiątkę będzie więc bielizna z czarnej koronki. Pasuje ona, zarówno do eleganckich, wydekoltowanych sukienek, jak i do zwykłych koszul oraz bluzek.
Niedługo rozpoczną się także sezonowe wyprzedaże i właśnie dlatego warto wybrać się na wyprzedaż bielizny i znaleźć dla siebie kilka idealnych perełek.
Warto wybierać biustonosze nieusztywniane. Oczywiście sprawdzą się one raczej u osób z małym biustem, niżeli u pań, które noszą duży rozmiar, ale zawsze są one tak samo dziewczęce i delikatne.
Warto postawić na pastelową kolorystykę. Najbardziej urocze będą te pastelowo różowe oraz błękitne. Mogą być one wykonane z delikatnych, prześwitujących materiałów, które pięknie układają się na biuście.
Na pewno w tym sezonie warto postawić na seksowne prześwity i materiały wykonane z cienkich i przewiewnych tworzyw, idealnych na upały.