Blog Groszkowej

lifestyle, parenting, książki, sport, kuchnia, inspiracje
Ciekawa biżuteria z grawerem

Ciekawa biżuteria z grawerem

Spersonalizowana biżuteria z grawerem to wspaniały pomysł na upominek dla osoby bliskiej sercu. Taka biżuteria ma dużo bardziej osobisty charakter. Grawer jest dowodem na to, że została wybrana specjalnie dla konkretnej osoby. Zawarty tam cytat albo inicjały to coś szczególnego i specjalnego, stworzonego dla konkretnej osoby. Grawer bardzo często można otrzymać za darmo u jubilera, u którego kupuje się biżuterię. Warto zatem o tym pamiętać i wybrać na przykład bransoletki z grawerem, wisiorki z grawerem albo medaliony do zawieszenia na łańcuszku.

Bransoletki z grawerem

Obecnie bardzo modne są bransoletki w formie obręczy wykonane ze złota lub srebra. Są one bardzo minimalistyczne, mają prostą formę, najczęściej brak im jakichkolwiek ozdób, chociaż oczywiście można zdecydować się też na droższe modele wysadzane cyrkoniami czy innymi kamieniami. Od wewnętrznej lub od zewnętrznej strony takiej bransoletki można zatem zdecydować się na grawer. Można poprosić o wygrawerowanie na przykład inicjałów, jakiejś ważnej daty, na przykład zaręczyn albo rocznicy ślubu, albo po prostu jakiegoś cytatu. Aby taki prezent z grawerem miał rzeczywiście bardzo osobisty charakter, warto przemyśleć ten tekst i dobrać go tak, by znaczył coś dla obydwu stron. Mowa tutaj zarówno o osobie, której daruje się, jak również osobie wręczającej upominek.

Zawieszki z grawerem

Nie tylko bransoletki z grawerem są pomysłem na dedykowany i spersonalizowany prezent. Ciekawy grawer można również wykonać na przykład na zawieszce do łańcuszka albo na dużym medalionie. Taka biżuteria również będzie pięknie się prezentowała. To dobry pomysł na przykład wtedy, gdy chce się podarować jakiś pamiątkowy element biżuterii z okazji chrztu świętego. Taki grawer można wykonać na przykład na krzyżyku do łańcuszka. Popularne jest również darowanie srebrnych łyżeczek z grawerem. Zwykło się przyjmować, że to prezent dla chłopca właśnie z okazji chrztu świętego. Dla dziewczynek bardziej popularne są właśnie jakieś zawieszki na złoty łańcuszek.