Blog Groszkowej

lifestyle, parenting, książki, sport, kuchnia, inspiracje
Co będziemy nosić jesienią 2018?

Co będziemy nosić jesienią 2018?

Polskie lato kończy się bardzo szybko i ledwo zdąży się rozkręcić, już nadchodzi czas na cieplejsze ubrania. Jesienne stylizacje oferują kobietom mnóstwo możliwości. Jakie będą modne stylizacje damskie 2018 na jesień?

Jesienne fasony

kurtka ze stójkąNajmodniejsze fasony damskich kurtek na jesień pozwalają na stworzenie różnorodnych stylizacji dla kobiet o różnych sylwetkach. Jednym z hitów jesieni po raz kolejny będzie kurtka puchowa. To idealny fason zarówno na chłodne jesienne dni, jak i na zimę. Modne będą zarówno krótkie kurtki sięgające pasa, jak i długie, do połowy uda.
Kolejnym hitem jesieni będą ciepłe kożuchy. Tradycyjne lub designerskie, krótkie lub długie – popularne sieciówki proponują wiele modeli kożuchów w różnych stylach.
W tym roku w modzie będą również odważne futra. Kobiety mogą śmiało nosić żywe kolory lub zwierzęce i kwiatowe wzory. Kolorowe futra będą bardzo modne!
Nadal nie mija także popularność parki. Ta klasyczna kurtka w wojskowym stylu świetnie się prezentuje na każdej sylwetce. Parka jest ciepła i pasuje do codziennych stylizacji. Tego rodzaju kurtki z reguły są w kolorze khaki.
Wielbiciele ramonesek ze skóry mogą być zadowoleni- również ten trend nie przeminął i takie kurteczki można z powodzeniem nosić również tej jesieni.

Jakie kolory i wzory?

Kurtki jesienne damskie w tym roku mogą być bardzo odważne. Jaskrawe, neonowe kolory? Dlaczego nie! Także zwierzęce wzory, takie jak cętki, wracają do łask. Mile widziane są również kwiaty. W tym sezonie śmiało można stosować odważne połączenia, kolory i wzory.

Uniwersalność mody jesiennej

Damskie kurtki na jesień oferują szeroki wybór fasonów o kolorów dzięki którym każdy może znaleźć idealne rozwiązanie dla siebie. Zarówno zwolenniczki klasycznych stylów, jak i nowoczesnych, designerskich ubrań znajdą odpowiednie modele dla siebie. Jesienne stylizacje potrafią być naprawdę efektowne!