Blog Groszkowej

lifestyle, parenting, książki, sport, kuchnia, inspiracje
Czym charakteryzuje się antyrama?

Czym charakteryzuje się antyrama?

Antyramy w Polsce cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, ale w dalszym ciągu wiele osób nie ma zielonego pojęcia czym one tak naprawdę są. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które chcą poznać największe zalety antyram i dowiedzieć się jednocześnie, dlaczego cieszą się tak wielkim zainteresowaniem.

Czym tak naprawdę jest antyrama?

Antyrama to nic innego jak „ramka na zdjęcia bez ramy”. W dzisiejszych czasach wyróżniamy antyramy ze szklanymi albo plastikowymi przezroczystymi powłokami, które przy pomocy metalowych zapinek przytwierdzone są bezpośrednio do płyty pilśniowej albo wiórowej. Zapinki można bardzo szybko odczepiać i ponownie zaczepiać, dzięki czemu bez problemu można zmieniać zawartość antyramy. Producenci mają w swojej ofercie antyramy w kilku różnych rozmiarach. Najpopularniejszy jest oczywiście format A2 (42 × 59,4 cm), A4 (21 × 29,7 cm) i A5 (15 × 21 cm). Warto wspomnie także i o tym, że można spotkać nie tylko antyramy kwadratowe i prostokątne – Galeria Plakatu, ale również modele w kształcie koła.

Moda na antyramy

Antyramy po bardzo długiej przerwie ponownie powracają do mody. W dzisiejszych czasach można je spotkać w gabinetach, budynkach użyteczności publicznej i pomieszczeniach prywatnych. Antyramy są bardzo tanie zwłaszcza, jak weźmie się pod uwagę zwykłe ramy, dlatego też tak wiele osób decyduje się na ich zakup. Doskonale nadają się przede wszystkim do eksponowania dyplomów, certyfikatów i zdjęć. Modna i stylowa antyrama jest doskonałym wyborem dla zagorzałych miłośników minimalizmu i stylu skandynawskiego. Oryginalne antyramy od renomowanego producenta mogą pełnić rolę nowoczesnej galerii. Godne polecenia są przede wszystkim praktyczne i funkcjonalne szklane, które pasować będą do nowoczesnych i klasycznych aranżacji wnętrz.