Blog Groszkowej

lifestyle, parenting, książki, sport, kuchnia, inspiracje
Dla kogo biustonosz bez fiszbin?

Dla kogo biustonosz bez fiszbin?

Biustonosz bez fiszbin jest jednym z najczęściej wybieranych modeli biustonosza na świecie. Dzięki temu, że jest to model bardzo wygodny ma wielomilionowe rzesze zwolenniczek.

Dobry, wygodny  biustonosz bez fiszbin, powinien być wykonany z naturalnych tkanin najwyższej jakości, zapewniających cyrkulację odpowiednią powietrza i zapobiegających obtarciom.

Model idealny

Biustonosz bez fiszbin Gorteks jest świetnym modelem dla nastolatek, których ciała dopiero nabierają kobiecych kształtów i nie powinny być modelowane i formowane przez ciasne „druty”.

Bielizna pozbawiona usztywnienia w miseczkach jest doskonałym wyborem dla kobiet karmiących piersią. Biustonosze te potocznie zwane  karmnikami, zaprojektowane są z myślą o wygodzie mamy. Dzięki temu, że nie posiadają sztywnych drutów i niepotrzebnych umocnień, nie podrażniają już i tak wrażliwych piersi.

Biustonosze bez fiszbin są również chętnie wybierane przez kobiety aktywne fizycznie, nie każda czuje się dobrze w biustonoszu sportowym a modele z usztywnieniami kompletnie nie nadają się do ćwiczeń fizycznych- są niewygodne a nawet niebezpieczne. Mogą powodować bolesne otarcia a nawet zranienia.

Warto podkreślić, że bielizna bez fiszbin jest szczególnie zalecana pacjentkom po mastektomii. Na rynku dostępne są nawet specjalne  modele z wszytymi kieszonkami na protezy.

Dziś miękkie biustonosze nie są już synonimem brzydoty i szarości ponieważ producenci oferują je w równie pięknych i ozdobnych opcjach jak modele usztywniane.