Blog Groszkowej

lifestyle, parenting, książki, sport, kuchnia, inspiracje
Gadgety Assassin’s Creed – dlaczego warto?

Gadgety Assassin’s Creed – dlaczego warto?

Biorąc pod uwagę, że dziś żyjemy w erze gamerów, w której młode pokolenie sporo czasu spędza na grze w różne gry, to firmy starają się to wykorzystywać i wypuszczać gadgety, które sprawią, że gracze i fani gier będą mogli się w jeszcze większym stopniu identyfikować z danym tytułem. Dziś na tapetę bierzemy grę Assassin’s Creed i gadgety, które można spotkać właśnie z tej serii. Czy warto je kupować? Gdzie można je kupić? Czy są trudno dostępne? Postanowiliśmy to sprawdzić i zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem.

Dodatkowe przeżywanie emocji

Sama gra Assassin’s Creed polega na skradaniu się, eliminowaniu rywali i gdybyśmy mieli to uprościć, to do walki dobra ze złem. Oczywiście, stajemy do tej walki z otwartą głową, ale trzeba mieć dużo kreatywności i zaciętości, aby poradzić sobie bardzo dobrze w grze.

Sama rozgrywka jest emocjonująca i choć sam rynek gadgetów nie jest tak mocno rozwinięty jak w przypadku innych gier, które od dłuższego czasu budują swoją markę czy też otoczkę wokół gry, to jednak te gadgety Assassin’s Creed powodują, że te emocje z gry wracają i potrafią dodatkowo zachęcić. Taki gadget z pewnością sprawi, że będziesz się wyróżniać na ulicy spośród pozostałych przechodniów.

Większa identyfikacja z bohaterami gry

Grając główną postacią z gry musimy wykonywać cele jakie są przed nami postawione i posiadając jakikolwiek gadżet możemy się poczuć jak osoba skradająca się, która chce omijać przeszkody, chociaż oczywiście nie namawiamy do eliminacji innych. Każdy gadżet dla fana gry jest bardzo istotny, więc nie inaczej będzie w przypadku Assassin’s Creed.

Assassin’s Creed gadżety dostępne w tym miejscu.