Blog Groszkowej

lifestyle, parenting, książki, sport, kuchnia, inspiracje
Gadżety Marvel dla fana MCU, które każdy powinien mieć w domu.

Gadżety Marvel dla fana MCU, które każdy powinien mieć w domu.

MCU, czyli Marvel Cinematic Universe to seria filmów o superbohaterach, która odniosła wielki kasowy sukces i na nowo odświeżyła wielu superbohaterów z amerykańskich komiksów. Postaci takie jak Iron Man, Hulk, Spiderman, czy Thor stały się kultowe na długo przed powstaniem pierwszego filmu Iron Man z 2008 roku, ale rozwój marki Marvel po powstaniu serii filmów z udziałem tych superbohaterów sprawił, że są znani na całym świecie. Niemal każda osoba kojarzy, czym jest Marvel, a w związku z tym powstały też gadżety Marvel, które świetnie nadają się na element dekoracyjny do pokoju dla fana tej marki.


1. Figurki


Dobrej jakości figurka to wyjątkowy element w pokoju każdego fana Marvela. Najlepsze figurki mają elementy ruchome i wykonane są w doskonałej jakości, co sprawia, że wyglądają one nie tylko elegancko, ale też przyciągają wzrok. Można znaleźć figurki Iron Mana, czy Thora, w których dodane są elementy LED, podświetlające zasilanie Iron Mana, czy młot Thora, które dodatkowo uatrakcyjniają jej wygląd.


2. Tarcza Kapitana Ameryki


Tarcza „Capa” jest jednym z bardziej charakterystycznych elementów tego uniwersum. Powieszona w pokoju nad drzwiami będzie strzegła pokoju nastolatka albo przypominała mu o tym, że warto być prawym i honorowym. Jest to gadżet Marvel, który jest świetnym prezentem dla dorastającego chłopaka.


3. Kubek Marvel


Picie kawy z kubka w kształcie pięści Hulka każdemu jest w stanie dać energii na cały dzień, a biały kubek z dużym napisem MARVEL jest doskonałym prezentem dla każdego fana tej marki. Z pewnością znajdziesz kształt kubka i wzór, który będzie pasował do Twoich potrzeb, bo jest ich na rynku bardzo dużo do kupienia.

Gadżety Marvel dostępne na stronie Frogles.pl.