Blog Groszkowej

lifestyle, parenting, książki, sport, kuchnia, inspiracje
Gadżety z Harrego Pottera – gratka dla fanów serii!

Gadżety z Harrego Pottera – gratka dla fanów serii!

Harry Potter jest tak znany, że ma swoich fanów na całym świecie i nie ma w tym nic dziwnego! Przygody dzielnego chłopaka, który dopiero wchodzi w świat magii, ciągła walka dobra ze złem, niesamowite czary i zwierzęta to tylko kila z zalet tej serii. Przez wiele lat kolekcja gadżetów z filmowymi i książkowymi bohaterami urosła do naprawdę imponującej ilości, dlatego każdy wielbiciel może znaleźć coś dla siebie! 

Dołącz do swojego ulubionego domu – wybierz akcesoria z Harrym Potterem. 

Chyba każdy fan serii chociaż raz zastanawiał się, do jakiego domu w Hogwarcie by trafił, gdyby miał szansę założyć tiarę przydziału i na pewno już wybrał swój ulubiony. Gadżety z Harrym Potterem pozwalają na dołączenie do wybranego domu – czapka z Gryffindoru, krawat ze Slytherinu, szalik z Hufflepuff czy rękawiczki z Ravenclaw to świetny sposób na pokazanie swojej przynależności!

Jeśli ktoś nie chce wybierać, to z pomocą przychodzą plecaki z logo Hogwartu, do tego wystarczy dobrać różdżkę i można się poczuć jak prawdziwy uczeń szkoły magii! 

Rzeczy z Harrego Pottera – świetny pomysł na prezent! 

Jeśli znamy kogoś, kto jest fanem serii, to idealnym pomysłem na prezent będą akcesoria z Harrym Potterem! Nie ma nic lepszego niż figurka z ulubionym bohaterem, a do tego kubek z logo Hogwartu, który będzie idealny na kremowe piwo prosto z „Pubu pod Trzema Miotłami”.

Dla fanów łamigłówek dobrym wyborem będą duże puzzle z motywem Harrego Pottera albo ciekawe planszówki z uniwersum. Na co dzień, aby zawsze mieć przy sobie coś magicznego, świetne będą zawieszki do kluczy albo notatnik, który sprawdzi się i do szkoły i do pracy. 

Rzeczy z Harrego Pottera dostępne na stronie https://pixel-shop.pl/harry-potter