Blog Groszkowej

lifestyle, parenting, książki, sport, kuchnia, inspiracje
Gadżety z Westeros

Gadżety z Westeros

„Gra o Tron” ekranizacja powieści George’a R.R. Martina, amerykańskiego pisarza, okazała się jednym z najsłynniejszych seriali telewizyjnych.
To serial o ludziach, ich dramatach i wyborach, o walce o władzę, wpływy i miłość. Zrealizowany z prawdziwym rozmachem, z dobrą obsadą. Zbudowano w nim Westeros świat fantastyczny w pełni przekonujący, ze świetną scenografią i kostiumami.
„Gra o tron” urzekła wielu, z niecierpliwością czekali na kolejny sezon serialu. Ich emocje i uwielbienie dla bohaterów znalazły swój oddźwięk w świecie gadżetów.

W świecie gadżetów

Warto, kupując gadżety gra o tron, zwrócić uwagę na to czy są one oryginalne. Czyli czy są to gadżety licencyjne, pochodzące z oficjalnych dystrybucji, z odpowiednimi atestami. Oryginalne gadżety są pomysłowe, praktyczne, wykonane są z dobrych materiałów i mają unikatowy wygląd.
Gadżetów związanych z serialem jest całe mnóstwo. Pozytywne emocje wyniesione z filmu zostają przeniesione na szarą rzeczywistą codzienność, a widok ulubionego bohatera na porannym kubku kawy potrafi poprawić humor.

Prezenty dla fanów serialu

Świetnym prezentem dla fanów serialu będą oczywiście gadżety gra o tron. Wywołają uśmiech na twarzy i szybsze bicie serca osoby obdarowanej.
Gadżetów jest dość sporo i jest z czego wybierać. Począwszy od bluz, koszulek, toreb i plecaków, po przedmioty codziennego użytku, z deską do krojenia włącznie. Bardzo ładnie prezentują się plakaty i notesy.
Można kupić też koc i kubek ceramiczny z herbem Starków. Z kubkiem gorącej herbaty, owinięty w ciepły koc prawdziwy fan po raz kolejny obejrzy „Grę o Tron”.