Blog Groszkowej

lifestyle, parenting, książki, sport, kuchnia, inspiracje
Hit tego roku – zwiewne koszule

Hit tego roku – zwiewne koszule

Każda kobieta uwielbia czuć się dobrze i przede wszystkim modnie w swoich ubraniach. Dokładnie komponuje swoją garderobę i każdy strój. Jednak nie zawsze wie co jest w danym sezonie modnie. Na szczęście istnieje wiele poradników mówiących o najnowszych trendach w świecie mody. Z całą pewnością w tym sezonie góruje moda na damskie koszule.

Kwieciste wzory hitem tego sezonu

koszula damska w kratęZ całą pewnością można stwierdzić, że najmodniejsze fasony wiosennych koszul damskich to te wykonane z delikatnych, zwiewnych, lekkich materiałów. Dzięki nim każda stylizacja wygląda świeżo i lekko. Zdecydowanym trendem są kwieciste wzory. Przede wszystkim są to kolorowe kwiaty, które są dobrze widoczne na koszuli. Królują tutaj koszule w drobne lecz w dużej ilości wzorzyste kształty lub te z kilkoma większymi kwiatami. Najmodniejsze koszule damskie 2018 roku to również te z motywami zwierzęcymi. Tutaj przede wszystkim króluje motyw sowy. W ostatnim czasie jest on hitem w każdej stylizacji.

Luźne, lejące fasony to trend tego roku

Nie tylko wzory i motywy na koszulach mają znaczenie. Liczy się także to jaki mają fason. Modne koszule damskie trendy 2018 roku to przede wszystkim luźne i dłuższe modele tej części garderoby. Chodzi o to, żeby nie były zbyt dopasowane. W szczególności są one wykorzystywane w stylizacji z dopasowanymi spodniami. Można je wpuścić w spodnie. Jednak dużo kobiet decyduje się je nosić również wypuszczone. Zarówno w jednym jak i drugim przypadku wyglądają bardzo dobrze. Należy pamiętać, żeby jednak do tego rodzaju koszul nie dobierać innych części garderoby z grubych i ciężkich materiałów. Wówczas całość stylizacji będzie wyglądała po prostu bardzo ciężko i źle.

Warto sugerować się tym co akurat jest modne. Jednak zawsze we wszystkim, jak i w modzie, trzeba znać umiar. Należy zatem zwracać uwagę nie tylko na to co jest na czasie ale przede wszystkim na to jak wyglądamy i czujemy się w danym stroju.