Blog Groszkowej

lifestyle, parenting, książki, sport, kuchnia, inspiracje
Jak biżuteria ślubna jest modna w tym sezonie?

Jak biżuteria ślubna jest modna w tym sezonie?

Ślub to wyjątkowy dzień dla pary młodej. Zarówno pan młody jak i pani młoda chcą wyglądać w tym dniu wyjątkowo. Dlatego bardzo ważne są dodatki, które sprawią, że będzie to piękny dzień. Biżuteria to najlepszy sposób, aby upiększyć i podkreślić urodę. Warto, aby była ona wysokiej jakości oraz pasowała do sukienki i garnituru.

Jak dobrać biżuterię do sukni ślubnej?

Biżuteria ślubna może być skromna lub nieco bardziej ekstrawagancka. W zależności od wyboru sukienki przez pannę młodą, powinna ona współgrać z całością oraz podkreślać piękną urodę. Kolczyki ślubne powinny być niezbyt duże i dopasowane do kształtu twarzy panny młodej. łańcuszek i bransoletka dopasowane powinny być do sukienki. Jeśli suknia jest w miarę skromna i prosta, to biżuteria może być nieco większa. I odwrotnie. Oczywiście najważniejszą rzeczą jest to, aby biżuteria pasowała do całości. Kupując biżuterię ślubną należy zwrócić uwagę na jej jakość. Najlepiej jakby to była markowa biżuteria Swarovski.

A jaką biżuterię wybrać dla pana młodego?

Panowie rzadko noszą biżuterię, ale zawsze lub prawie zawsze mają zegarek. Czasami zdarza się, że w uchu można zobaczyć kolczyk u mężczyzn i wówczas na tej wyjątkowy dzień warto go zmienić i wybrać kolczyk ślubny, który będzie pasować do garnituru. Oczywiście zegarek także powinien być wyjątkowy i współgrać z wyglądem pana młodego. Można także wybrać łańcuszek lub bransoletkę, w zależności od preferencji.

Biżuteria ślubna to ważny element, który powinien być idealnie dopasowany do wyglądu pary młodej. Najlepiej postawić na lepszą jakość wybierając biżuterię Swarovski.