Blog Groszkowej

lifestyle, parenting, książki, sport, kuchnia, inspiracje
Jak dobrać odpowiednie obrazy do domu?

Jak dobrać odpowiednie obrazy do domu?

To, w jaki sposób urządzimy wnętrze domu, będzie wpływało na nasze samopoczucie i komfort. Czas spędzony w domu, może być jeszcze przyjemniejszy, jeśli odważymy się na stylową aranżacje. Jednym z elementów, którego nie powinno zabraknąć w modnym wystroju są obrazy na ścianę. To właśnie one sprawiają, że wnętrze nabiera charakteru.

Modne aranżacje do domu

Jeśli jeszcze nie zdecydowaliśmy, jaki styl będzie dla nas odpowiedni, warto się teraz nad tym zastanowić. Najnowsze trendy rynku wnętrzarskiego wskazują na to, że odpowiednie obrazy do domu mają być nowoczesne. Możemy połączyć kilka obrazów, aby pokryć jedną ze ścian lub wybrać jeden konkretny, który wypełni większą przestrzeń. Wybierając nowoczesne obrazy mamy okazje zindywidualizować naszą aranżacje. Odpowiedni dobór kolorów i form oraz oryginalność sprawi, że wnętrze będzie ekskluzywne.

Obrazy znajdą zastosowanie w salonie, sypialni, kuchni, a nawet pokoju dziecka. W zależności od miejsca przeznaczenia można wybrać spośród: abstrakcji, czarno-białych wydruków, oryginalnych motywów popularnych lub oryginalnych grafik w stylu miejskim. W kuchni sprawdzą się obrazy z motywem gotowania i jedzenia, w pokoju dziecka można zawiesić obraz stylizowany na dzieło sztuki lub sztukę street artu. 

Obrazy na ścianę z trwałych materiałów

Obrazy wykonane są z wytrzymałych materiałów, które do złudzenia przypominają profesjonalne płótno malarskie. Specjalny rodzaj wydruku sprawia, że grafiki są w wysokiej jakości a całość oddaje głębie oraz ostrość kolorów.

Nowoczesne obrazy dostępne na stronie https://www.arttor.pl/