Blog Groszkowej

lifestyle, parenting, książki, sport, kuchnia, inspiracje
Jak nosić biustonosze bez ramiączek?

Jak nosić biustonosze bez ramiączek?

Kobiety lubią mieć w swoich szafach różne modele bielizny. To dzięki temu mogą później z łatwością tworzyć ciekawe stylizacje ze swoich ubrań. Pod wiele rodzajów bluzek i sukienek potrzebne są bowiem specjalnie skonstruowane biustonosze. Taką prawdziwą bielizną do zadań specjalnych są staniki bez ramiączek. Współczesne skonstruowane są w taki sposób, że posiadają dodatkowe silikonowe wstawki, dzięki którym bielizna zawsze perfekcyjnie leży na swoim miejscu i nie przesuwa się.

Doskonałe biustonosze bez ramiączek
Biustonosze pozbawione ramiączek z reguły dedykowane są dla kobiet posiadających raczej niewielki biust, chociaż właścicielki miseczki o rozmiarze C również znajdą coś dla siebie. Kobiety z jeszcze bardziej obfitym biustem powinny jednak zrezygnować z noszenia tego typu biustonoszy, bo mogą ona nie poradzić sobie z ciężarem piersi, które będą opadać. Warto wybierać modele posiadające silikonowe wstawki u dołu, dzięki czemu biustonosz lepiej leży. W niektórych sytuacjach można również wesprzeć się silikonowymi ramiączkami, jednak niestety z reguły nie wyglądają one zbyt elegancko.

Do czego pasują biustonosze bez ramiączek?
Tego typu bielizna jest świetna do wszelkich ubrań z tak zwanym hiszpańskim dekoltem rozkładanym szeroko na ramionach. Poza tym takie biustonosze przydają się również do ubrań tak zwanych bandażowych, a zatem obcisłych sukienek bez ramion, które są niezwykle efektowne i modne każdej wiosny i lata.