Blog Groszkowej

lifestyle, parenting, książki, sport, kuchnia, inspiracje
Jaki jest wymarzony prezent dla fana motoryzacji?

Jaki jest wymarzony prezent dla fana motoryzacji?

Każdy fan motoryzacji z całą pewnością ma swój jeden wymarzony prezent. Dla osoby, w której żyłach płynie benzyna, oryginalne prezenty to nie takie, jak np. wycieczki zagraniczne, czy też gry wideo lub nawet sprzęt elektroniczny. One po prostu nie robią wrażenia. Takie osoby potrzebują czegoś innego. Czegoś, co można znaleźć tylko na torze wyścigowym.

Ferrari jako prezent na urodziny

Każdy fan motoryzacji wzdycha do szybkich i sportowych samochodów. Już na sam ich widok na ulicy, ma szybsze bicie serca, a jego umysł wędruje do marzeń, podczas których samodzielnie prowadzi taki pojazd. A gdyby móc sprawić, że marzenia staną się rzeczywistością? Że nasz chłopak, mąż lub narzeczony, mógłby zasiąść za kierownicą swojego wymarzonego prezentu? Jak najbardziej można taki prezent łatwo zrealizować.

Jak to działa?

W Polsce wiele jest obecnie firm, które mieszczą się na torach wyścigowych i oferują tak oryginalny prezent, jakim jest jazda sportowym samochodem. Po przybyciu na tor solenizant otrzymuje możliwość poprowadzenia jednego z wielu dostępnych na placu pojazdów. Wśród nich znajdują się oczywiście same legendy świat motoryzacji, takie jak Ferrari, Lamborghini, czy też Aston Martin. Po krótkim szkoleniu z zasad obsługi auta oraz reguł na torze solenizant może wyruszyć na kilka okrążeń swoim marzeniem.
Taki prezent dla fana motoryzacji będzie czymś niezwykłym. To jak lot w kosmos dla miłośnika obserwowania gwiazd lub pobyt w najlepszej restauracji na świecie dla miłośnika kuchni. Przeżycie niecodzienne i niepowtarzalne.