Blog Groszkowej

lifestyle, parenting, książki, sport, kuchnia, inspiracje
Jakie gadżety z serialu Friends ucieszą prawdziwego fana?

Jakie gadżety z serialu Friends ucieszą prawdziwego fana?

Friends to kultowy serial, który bawi widzów już od 25 lat. Zabawne przygody szóstki Nowojorczyków podbiły serca wielu osób. Jeśli ktoś ma w gronie znajomych fana serialu, który zna na pamięć wszystkie dialogi, warto sprawić mu radość wyjątkowym gadżetem z serialu Friends.

Gadżety z serialu Friends często sygnowane są logiem kawiarni Central Perk. Nic dziwnego, bo właśnie tam szóstka bohaterów spędzała najwięcej czasu, pijąc kawę z charakterystycznych, dużych kubków. Każdy fan chętnie wypije herbatę z zielonego kubka żywcem wziętego z kultowej kawiarni.
Fanom konkretnych postaci można podarować kubek opatrzony jednym z niezapomnianych dialogów. Kto nie chciałby wypić porannej kawy w towarzystwie Joey’a, mówiącego słynne „How you doin?”

Serial Friends to też inne gadżety. Osoby uporządkowane jak Monica, ucieszą się z kalendarza lub notesu, w którym można rozpisać plan dnia. Symbole znane z serialu, na przykład rysunek kanapy, którą próbował wnieść Ross, umilą każdy dzień.

Zestaw magnesów z wizerunkami szóstki przyjaciół przyozdobi każdą lodówkę. Dzięki temu Rachel w stroju kelnerki czy Phoebe z gitarą będą towarzyszyć swoim fanom nawet podczas posiłków. Naklejka na telefon lub laptop z serialowym motywem, na przykład z kultowym tekstem „We were on break”, będzie przypominał o najlepszych scenach.

Nie ma lepszego prezentu dla fana Przyjaciół, niż serial Friends gadżety. Nie trzeba już jechać do Nowego Jorku i szukać kawiarni Central Perk, żeby poczuć klimat serialu. Wystarczy wypić kawę z zielonego kubka i poczuć się jak na kultowej kanapie w towarzystwie Chandlera czy Moniki.

Gadżety Friends dostępne na stronie https://pixel-shop.pl/pl/c/Friends/187