Blog Groszkowej

lifestyle, parenting, książki, sport, kuchnia, inspiracje
Jesień, czyli czas idealny dla kobiet lubiących styl męski

Jesień, czyli czas idealny dla kobiet lubiących styl męski

Kobiety ceniące męski styl w damskiej modzie, jesienią mają najlepszy czas na strojenie się i wymyślanie coraz to nowych stylizacji. Dlaczego? To proste. To właśnie jesienią w sklepach najwięcej jest ubrań inspirowanych męskimi. Bez problemu można wtedy kupić piękne marynarki, ciekawie skrojone oversizowe koszule, a także piękne buty, takie jak na przykład buty Oxford, żywcem wyjęte z męskiej szaf i zaadaptowane dla kobiet.

Jesień, czyli czas dla kobiet ceniących styl męski

Poza tym to właśnie jesienią kobiety uwielbiają ubierać się trochę bardziej wygodnie i ciepło. Lato to czas zwiewnych sukienek i bluzek. Jesień to czas na ciepłe przytulne swetry, mięciutkie marynarki z wełny, flanelowe koszule, oraz spodnie uszyte z tweedu. Do tego proste skórzane torby oraz buty oxford – najnowsza kolekcja. Klasyczna elegancja w stylu jesiennym, dodająca powagi i szyku, a także po prostu szalenie wygodna i praktyczna. Chłopczyce, czyli kobiety inspirujące się męskim stylem, wreszcie mogą cieszyć się modą i bez problemu kupić ubrania, które idealnie odzwierciedlają ich styl. Jesienią w sklepach nie brakuje również dodatków inspirowanych modą męską. Jest tego tak dużo, że czasami naprawdę trudno podjąć decyzję, co kupić. Jakie ponadczasowe akcesoria warto wprowadzić do swojej szafy? Poniżej krótka podpowiedź.

Buty Oxford i inne akcesoria inspirowane modą męską

Najwięcej zawsze warto inwestować w świetne buty. Buty Oxford ze skóry to inwestycja, która się naprawdę opłaci. Z pewnością będzie można je nosić przez bardzo wiele sezonów, bo to buty solidnie wykonane, z dbałością o najmniejsze szczegóły. Takie buty można już kupić nawet za około 250 zł, a co ważne, będą to buty ze skóry licowej. Kto jednak nie chce inwestować takiej kwoty, w popularnych sieciówkach znajdzie buty inspirowane oxfordami nawet za kilkadziesiąt złotych.