Blog Groszkowej

lifestyle, parenting, książki, sport, kuchnia, inspiracje
Klasyczne i romantyczne eleganckie bluzki wizytowe

Klasyczne i romantyczne eleganckie bluzki wizytowe

Eleganckie bluzki wizytowe to idealne rozwiązanie zarówno do pracy jak i na różnego rodzaju spotkania mniej lub bardziej oficjalne. Zależnie od dodatków, jakie się do niej dobierze, może to być niezwykle oficjalna, nieco luźniejsza lub nawet romantyczna stylizacja.

W stylu klasycznym i oficjalnym

Są to przede wszystkim bluzki wizytowe, które zostały uszyte z wysokiej jakości materiałów, a uwagę zwracają przede wszystkim właśnie jakością wykonania. Najczęściej prosty krój lub lekko dopasowany, który podkreśla atuty sylwetki, ale ukrywa także mankamenty, z klasycznymi dodatkami w postaci mankietów lub kołnierzyka. Tego rodzaju elegancka bluzka wizytowa założona do prostej, ołówkowej spódnicy lub wizytowych spodni cygaretek będzie kwintesencją eleganckiego stylu, który sprawdzi się na wszystkich mniej i bardziej oficjalnych spotkaniach i wydarzeniach.

Casualowo i nieco romantycznie

Wśród eleganckich bluzek wizytowych znajdą się i takie, które zachwycają niezwykle kobiecymi dodatkami. Może to być koronka, falbanki, plisy, żaboty, rozszerzane lub bufiaste rękawy, a także dodatki w postaci cekinów czy perełek. Dzięki nim klasyczna biała bluzka staje się nieco bardziej zmysłową i romantyczną wersją samej siebie. Można założyć ją do spódniczki lub nawet jeansowych spodni na mniej oficjalne spotkanie i tym samym stworzyć zmysłową i romantyczną stylizację podkreślającą kobiecość. Nie musi to być także klasyczna biel, może to być każdy inny ulubiony kolor.