Blog Groszkowej

lifestyle, parenting, książki, sport, kuchnia, inspiracje
Koszulka „Dom z papieru” idealna na prezent!

Koszulka „Dom z papieru” idealna na prezent!

La casa de papel, w Polsce znany jako Dom z papieru, to jeden z najbardziej popularnych seriali Netflixa na świecie. Pierwsze odcinki tej produkcji pojawiły się już w 2017 roku. W momencie premiery transmitowano go w hiszpańskim kanale telewizyjnym, gdzie nie cieszył się zbytnią popularnością. Jednak w momencie, gdy prawa do serialu wykupił Netflix, sytuacja diametralnie się zmieniła. Publiczność oszalała na punkcie produkcji, a takie gadżety, jak t-shirt „Dom z papieru” sprowadzano do sklepów z ubraniami na całym świecie. 

Czy jednak na dzień dzisiejszy gadżety z La casa de papel cieszą się równie dużą popularnością? Okazuje się, że tak. Już we wrześniu na platformie Netflix ma pojawić się kolejny, finałowy już sezon serialu. Popularność przygód Profesora i jego ekipy znowu rośnie, a na filmowych forach i social mediach tematem przewodnim po raz kolejny jest Dom z papieru.

Koszulki z tym motywem sprzedają się jak świeże bułeczki – wystarczy wejść na Allegro lub inny serwis aukcyjny, by się o tym przekonać. 

Chcesz sprawić komuś prezent na urodziny lub inną okazję? Zorientuj się w tym, co ogląda. Istnieje spora szansa, że widział La casa de papel i na pewno ucieszy się z gadżetu, który byłby symbolem jego zamiłowania do serialu.

Najlepiej zamówić koszulkę „Dom z papieru” już teraz, gdy jej cena jeszcze jest przystępna. Im bliżej premiery nowego sezonu, tym szybciej będą sprzedawać się ubrania z tym motywem. Co za tym idzie? Oczywiście wzrost cen – właśnie dlatego powinieneś zamówić gadżety jeszcze dziś.