Blog Groszkowej

lifestyle, parenting, książki, sport, kuchnia, inspiracje
Łaba daba dab dab!

Łaba daba dab dab!

Rick and Morty to zakręcony duet dziadka i wnuka, szalonego naukowca i dorastającego ucznia. Na kolejne sezony ich przygód wyczekuje rosnąco grono wiernych fanów, zastanawiających się, co tym razem zmajstruje dwójka pozytywnych dziwaków.

Ogór Rick

Seria puszczana od paru lat na Netflixie zaskarbiła sobie sympatię widzów dość odważnym poczuciem humoru i wyrazistym stylem graficznym. Wielu zapamiętuje z Rick and Morty gadżety albo też na jakże charakterystyczne ich kreacje. Szczególną popularnością cieszy się Ogór Rick – warzywne wcielenie Ricka, powstałe wskutek jego dzikich eksperymentów. W sieci można natknąć się na liczne breloczki, długopisy, piórniki czy czapki, bądź koszulki z wizerunkiem zielonego, ogórkowatego Ricka.

Kopalnia pomysłów

Fani serialu prześcigają się na, skupiających miłośników kreskówki stronach w wymyślaniu kolejnych sposobów na prezentację przedstawionych w Rick and Morty gadżetów. A jest w czym wybierać, bo do szczególnie wyrazistych elementów i rozpoznawalnych przez widzów zaliczyć można jeszcze:

  • plumbusa
  • pistolet portalowy
  • statek kosmiczny
  • Pana Miszuka

To rzecz jasna nie wszystkie znane z serialu rzeczy, a po wybujałej kreatywności twórców Rick and Morty, spodziewać można się kolejnych zaskakujących i fascynujących pomysłów. Czego by jednak autorzy jednej z najpopularniejszych kreskówek Netflixa nie wymyślili, mogą być stuprocentowo przekonani, że wierni widzowie, spróbują pozyskać z Rick and Morty bibeloty, które im podsuną w swoich odcinkach.