Blog Groszkowej

lifestyle, parenting, książki, sport, kuchnia, inspiracje
Lemon Haze – jaki efekt i plon daje cytrusowa odmiana?

Lemon Haze – jaki efekt i plon daje cytrusowa odmiana?

Lemon Haze to szczep o słodkim cytrynowym smaku i zapachu ziemistym. Pachnie jak owoc, co oznacza, że będzie miał ogólnie przyjemny zapach podczas palenia lub waporyzacji. Jest to skrzyżowanie Lemon Skunk i Silver Haze. Czym jest odmiana marihuany Lemon Haze?

Lemon Haze – charakterystyka szczepu o smaku cytryn

lemon hazeLemon Haze to jedna z wielu roślin konopi, które konsumenci mogą kupić na całym świecie. Jest to szczep marihuany, który jest bardzo lubiany za słodkie cytrusowe smaki i zapachy. Wiadomo, że ma ogólnie przyjemny zapach, z nutami pieprzu i przypraw wydobywającymi się podczas palenia lub waporyzacji.

Jej genetyka obejmuje Lemon Skunk i Silver Haze, dwa szczepy, które są bardzo popularne w Ameryce Północnej, a także w innych regionach na całym świecie

Lemon Haze zaczyna się od cytryny, która ma możliwość swobodnego wyrażania swojego genetycznego charakteru.

Na warunki, w których może rosnąć Lemon Haze, wpływa wiele czynników, takich jak klimat, gleba, genetyka i czynniki zapylające. Konopie Lemon Haze rosną dobrze na obszarach o ciepłym klimacie z odpowiednimi opadami deszczu. Wysokość, jaką mogą osiągnąć wynosi 70 – 100 cm. Trudność uprawy ogólnie określana jest na średnią, dlatego w przypadku początkujących lepiej zakupić nasiona w wersji auto.

Możesz również sam przekonać się jak wygląda i jaki zapach ma lemon haze kupując nasiona w sklepie PanPestka.

Konopia Lemon Haze – co zapewnia jej profil kannabinoidowy?

Konopie Lemon Haze są reklamowane jako jedna z najbardziej wszechstronnych roślin. Ta roślina ma pewne korzyści zdrowotne, o których możesz nie wiedzieć. Są to przede wszystkim działania na wiele różnych chorób i stanów, w tym objawy bólowe raka, epilepsję i cukrzycę. Wysoka zawartość CBG oznacza, że może również pomóc w łagodzeniu bólu i stanów zapalnych.

Konopie Lemon Haze to odmiana konopi o podnoszącym na duchu działaniu. Użytkownicy zwykle mówią o lepszym nastroju, gonitwie myśli i byciu zadowolonym z życia.