Blog Groszkowej

lifestyle, parenting, książki, sport, kuchnia, inspiracje
Najmodniejsze torebki dla kobiet

Najmodniejsze torebki dla kobiet

W nadchodzącym sezonie projektanci galanterii skupili się na wymieszaniu kilku popularnych trendów, które pozwolą na swobodne dopasowanie torebek do własnego stylu i upodobań. Zobacz, jakich wzorów nie może zabraknąć wśród modnych torebek damskich w jesienno-zimowym okresie.

Minimalistyczne torebeczki na pasku

Pierwsze miejsce wśród najmodniejszych kobiecych dodatków zajmują niewielkie, eleganckie torebki noszone na lekko opadającym na biodra pasku. Ich skromność wymusza redukcję kobiecych drobiazgów, które zawsze muszą znajdować się pod ręką, jednak zapewnia dużą wygodę. Dozwolone są wszystkie kolory i fantazyjne kształty, które można swobodnie dopasować do każdej stylizacji. Bardziej odważnym kobietom projektanci proponują niewielkie saszetki na szyję, które przypominają praktyczne torebki podróżne, lub pasy wyposażone nie w jedną, ale dwie lub trzy niewielkie saszetki na drobiazgi.

czarna torebka worek

Modne torebki damskie dla aktywnych

Kobiety lubiące wygodę i sportowy styl na pewno ucieszą się ze sportowych toreb przewieszanych przez ramię, którym ścieżki przetarły popularne w poprzednich sezonach klasyczne nerki. Pojemne i praktyczne torby w dużych rozmiarach mogą być nonszalancko noszone także na ramieniu. Obok nich w stylizacjach pojawiają się nadal torebki worki oraz eleganckie nerki wzorowane na sportowych akcesoriach. W casualowych stylizacjach można skorzystać również z dodatków nawiązujących stylem do mody z Dzikiego Zachodu – frędzle, wyszywane aplikacje, grube nity. Wszystko utrzymane na granicy kowbojskiego stylu wymieszanego z boho.

Barokowy przepych

Modne torebki damskie nie tylko na wieczór nadal muszą mienić się metalicznymi odcieniami, od klasycznego srebra po wszystkie kolory tęczy. Na ulice wychodzą także maleńkie, bogato zdobione torebki do noszenia w ręku lub na cienkim pasku. Pojawiają się koraliki i cekiny. Wśród materiałów wykorzystywanych przez projektantów zostaje również futerko oraz skóry w zwierzęcych wzorach. Z nich wykonane są zarówno poręczne małe torebki, jak i shopperki. Wśród preferowanych kształtów projektanci największą miłością obdarzyli w tym sezonie koło. Okrągła mała torebeczka lub duża, miękka torba na ramię to must have każdej fashionistki.