Blog Groszkowej

lifestyle, parenting, książki, sport, kuchnia, inspiracje
Pierścionek z szafirem – najmodniejszy pierścionek zaręczynowy

Pierścionek z szafirem – najmodniejszy pierścionek zaręczynowy

Zaręczyny to przełomowy moment w życiu. Symbolizują planowanie wspólnej przyszłości aż do śmierci. Pierścionek zaręczynowy powinien więc być piękny i trwały… tak jak miłość, którą ma symbolizować. Ważne by zadbać o dobrej jakości materiały – w grę wchodzą tylko kamienie szlachetne – diament, szmaragd, rubin i szafir.

Elegancka klasyka

Pierścionki zaręczynowe z szafirem biją rekordy popularności. Niebieskie szafiry symbolizują zaklętą mądrość. Z założenia mają chronić przed nędzą. To symbol mocnych, partnerskich relacji. W klasycznych wersjach pierścionki z szafirem produkowane są ze srebra lub białego złota. Niebieska barwa kamienia łączy się z tymi metalami wyjątkowo dobrze. Najmodniejsze wzory nawiązują do stylu vintage. W nich właśnie, sporej wielkości szafir, otoczony jest małymi diamentami lub ewentualnie cyrkoniami. Pierścionek z szafirem Marko.pl to pierścionek z klasą. Szczególnie polecany jest dla kobiet, które cenią sobie tradycyjny styl.

Modne rozwiązania

Pierścionki z szafirem to nie tylko bezpieczna klasyka. Występują też w nowoczesnych i odważnych wzorach. Najmodniejsze z nich zyskują wielu zwolenników. Pierścionki zaręczynowe z szafirem występują często w wersji asymetrycznej. To ciekawe i nietradycyjne rozwiązanie. Alternatywą dla nich są pierścionki w otwartej formie. Ich dużą zaletą jest brak problemów z dopasowaniem rozmiaru pierścionka do palca. Nieczęsto się je ogląda na żywo, więc wzbudzają spore zainteresowanie.