Blog Groszkowej

lifestyle, parenting, książki, sport, kuchnia, inspiracje
Pierścionek zaręczynowy z białego złota

Pierścionek zaręczynowy z białego złota

Zaręczyny to poważna decyzja i wiąże się z nią trochę stresu. Największym jest wybór pierścionka zaręczynowego. Jak go wybrać, by spodobał się dziewczynie? Nie jest to trudne, ale pod uwagę trzeba wziąć kilka elementów.

Budżet

Nie ma stałej reguły, która by mówiła ile ma kosztować pierścionek zaręczynowy. Jest to sprawa bardzo indywidualna. Po prostu trzeba wyznaczyć określoną kwotę i wybrać pierścionek mieszczący się w jej okolicach. Pamiętaj, że największe wydatki dopiero przed Tobą.

Kruszec

Czy pierścionek zaręczynowy z białego złota to dobry pomysł? Oczywiście, białe złoto jest bardzo eleganckie i ładnie prezentuje się na palcu. Jednak nim ostatecznie podejmiesz decyzje, musisz mieć pewność, że Twoja dziewczyna nie jest uczulona na złoto. Wtedy pozostanie Ci do wyboru srebro lub platyna, niestety ta ostatnia jest bardzo droga.

Kamień

Każdy chciałby podarować swojej dziewczynie pierścionek z diamentem, nie zawsze jest to jednak możliwe. Z powodzeniem można zastąpić go innym kamieniem. Wybierając pierścionek zaręczynowy koniecznie trzeba zwrócić uwagę na jego osadzenie. Kamień nie powinien za bardzo wystawać a łapki koszyczka muszą być idealnie gładkie. Wtedy pierścionek będzie wygodnie się nosił i nie będzie zahaczał o różne przedmioty.

W przypadku pierścionka z diamentem, jubiler ma obowiązek wydać jego certyfikat. Jeżeli go nie ma, to zrezygnuj z zakupu.
I na koniec rozmiar pierścionka, by go zdobyć musisz wykazać się pomysłowością lub skorzystać z pomocy którejś z koleżanek dziewczyny.

Pierścionki z białego złota znajdziesz na: https://sklep.diamor.pl/z-bialego-zlota