Blog Groszkowej

lifestyle, parenting, książki, sport, kuchnia, inspiracje
Pierścionek zaręczynowy z topazem

Pierścionek zaręczynowy z topazem

Zakup pierścionka zaręczynowego to dość spore wyzwanie dla każdego mężczyzny. Wybór w sklepach również nie pomaga, gdyż jest tak wiele różnorodnych modeli, że ciężko zdecydować się na ten jeden unikatowy wzór. Co więc wybrać dla swojej wybranki? Diament, szmaragd a może biały topaz?

Idealny model, czyli pierścionek zaręczynowy z topazem
Branża biżuteryjna, tak jak modowa co jakiś czas wypuszcza nowe trendy, w których zakochują się klientki. W przypadku pierścionka zaręczynowego oczywiście można wziąć je pod uwagę, jednak najlepiej skupić się na guście naszej narzeczonej. Przypatrzmy się jej dokładnie, jaką biżuterię nosi na co dzień. Czy woli białe, czy żółte złoto. Czy woli biżuterię bardziej delikatną, czy dużą i ciężką. To wszystko pozwoli nam określić jaki pierścionek będzie pasował do jej osobowości.
Coraz częściej panowie rezygnują z klasycznych modeli pierścionków, na rzecz tych bardziej unikatowych i oryginalnych. Pierścionek zaręczynowy z topazem cieszy się ogromnym powodzeniem wśród panów, gdyż jest oryginalny, ponadczasowy i pięknie prezentuje się na dłoni.

Biały topaz, szmaragd, a może rubin?
Pierścionek zaręczony, oprócz odpowiedniego i oryginalnego kształtu powinien posiadać wyjątkowy kamień. Wielu panów cały czas stawia na diamenty, jednak niektórzy coraz chętniej wybierają kamienie szlachetne takie jak np. szmaragd. Pierścionek zaręczynowy ze szmaragdem urzeka klientów (oraz same obdarowane) naturalnością, tajemniczością oraz barwą, która stała się symbolem nadziei. Z kolei, pierścionek topaz wygląda kobieco, delikatnie i stylowo. Można postawić na unikatowy topaz, czyli blue lagoon, który pięknie się mieni w każdym świetle.