Blog Groszkowej

lifestyle, parenting, książki, sport, kuchnia, inspiracje
PROSTO się rapuje i ciuchy produkuje

PROSTO się rapuje i ciuchy produkuje

Zasłużony prestiż, wypracowana marka i kawał historii, zamknięte w PROSTYCH ubraniach z charakterem, które wypromował znany, polski raper Sokół. Geneza odzieży miała odzwierciedlenie w raperskich klimatach i blokowych subkulturach, jednak wypromowane przez środowisko w hip-hopowych klipach, szybko wkroczyły w streetwear. Dziś, prężnie działająca i rozrastająca się firma oferuje kilka linii odzieżowych dedykowanych dla różnych gustów i upodobań, które przyjmują się i noszą wśród wielu grup odbiorów. Duszą marki jest jednak, niezmiennie miejski outfit o luźnym, wygodnym stylu i specyficznym kroju.

Raperzy czy projektanci ?

Najbardziej znanym i rozpoznawalnym produktem marki są bluzy Prosto. Wydawać by się jednak mogło, że klasyka tego ubioru nie wniesie już wiele nowości. Tymczasem patrząc na wieloletni przekrój towarów, produkowanych przez firmę Sokoła, można być zaskoczonym, jak marka podąża i śledzi nowinki modowe i sprawnie przenosi je w swoje realia, zachowując przy tym swój indywidualizm.

Wyczekiwane kolejki po nowości

Bluzy Prosto, mimo klasycznej formy wykończonej kapturem lub wciąganej przez głowę, wydają się być sezonowym płótnem najlepszych grafików, a pomysły pojawiające się na froncie odzieży każdego roku są wyczekiwane przez klientów, zaciekawionych kolejnymi, innowacyjnymi pomysłami ekipy Sokoła. Wypuszczane kolekcje wpisują się w kanon strategii firmy, jednak realizacje są zawsze zaskakujące.