Blog Groszkowej

lifestyle, parenting, książki, sport, kuchnia, inspiracje
Świat Marvela

Świat Marvela

Marvel odznacza się posiadaniem różnorodnego świata przedstawionego, w którym każdy znajdzie swoje ulubione miejsce, bądź ulubioną postać. To świat pełen możliwości.

Bohaterowie przemierzają tutaj lokacje takie jak planeta Ego, czy Vormir. Każde miejsce wyróżnia się swoją, własną stylistyką, a to sprawia, że Marvelem po prostu trudno się zanudzić.

W skład świata przedstawionego wchodzą nie tylko nowe światy, ale również unikatowi superbohaterowie, którzy posiadają swoje wyjątkowe cechy i zdolności. Do grona superbohaterów Marvela zalicza się na przykład:
-Kapitan Ameryka,
-Iron Man,
-Spider-Man,
-Czarna Pantera,
-Doctor Strange.
To tylko garstka pojawiających się w tym świecie przedstawionym Marvela bohaterów, którzy działają dla dobra ludzkości. Oczywiście, tacy superbohaterowie potrzebują również przeciwników, a na kartach historii Marvela pojawili się tacy złoczyńcy jak Thanos, Zemo, Ultron i Mysterio. Wszystkie z wymienionych postaci posiadają swoje własne figurki Marvela. Pozwalają one na wykorzystywanie potencjału Marvel Cinematic Universe.

Marvel posiada przed sobą świetlana przyszłość. W ostatnim roku zostało zapowiedzianych wiele seriali i filmów, które na pewno odnajdą się w wykreowanym świecie Marvela. W skład zapowiedzianych produkcji wchodzi:
-Guardians of the Galaxy Vol. 3,
-Ant-Man and The Wasp: Quantumania,
-Doctor Strange in the Multiverse of Madness.
Te filmy na pewno przyczynią się do powstania nowych figurek Marvela, które urozmaicą pomieszczenia fanów tej franczyzy.

Figurki Marvel można nabyć w tym miejscu.