Blog Groszkowej

lifestyle, parenting, książki, sport, kuchnia, inspiracje
Top biżuteria damska w sezonie wiosna-lato 2020

Top biżuteria damska w sezonie wiosna-lato 2020

Odpowiednio dobrane dodatki potrafią zmienić zwykły ubiór w zharmonizowaną i przyciągającą wzrok stylizację. Kluczowym elementem dla uzyskania tego efektu w stylizacjach kobiecych jest dopasowana do okazji biżuteria. Podpowiadamy, co będzie modne w tym sezonie!

Biżuteria damska z efektem WOW!

Wiosną i latem na ulicach z pewnością pojawią się, lansowane przez topowych projektantów, duże i przyciągające wzrok ozdoby. Można nawet określić je mianem ekscentrycznych, umykają one bowiem wszelkim konwenansom i zaskakują kształtami i kolorami.
W nadchodzącym sezonie modne będą duże kolczyki: wykonane z srebra klasyczne koła o dużych rozmiarach oraz długie, wiszące egzemplarze, które nosić można pojedynczo i nie będzie to uznawane za objaw roztargnienia.
Na szyjach i nadgarstkach pojawiać się będą grube i ciężko wyglądające łańcuchy, wykonane ze srebra lub innych stopów metali, a także plecione ze sznurków. Do łask wracają także chokery, ale w ciężkiej, grubo ciosanej odsłonie, która nieco różni się od aksamitów i sznureczków boho z poprzednich sezonów.

Coś dla osób lubiących klasykę

Dla osób, które nie chcą być widziane już daleka i wolących biżuterię damską w bardziej stonowanym stylu, również znajdzie się coś modnego w tym sezonie. Nosić będziemy perły, w różnych połączeniach i konfiguracjach oraz nierzucające się w oczy długie i lejące naszyjniki w kształcie litery Y. Najmodniejsze zegarki w nadchodzącym okresie również będą wykonane z srebra, o klasycznych tarczach i na grubych bransoletach.

Mówiąc krótko, biżuteria damska od Anka Biżuteria w nadchodzącym sezonie będzie na tyle różnorodna, że na pewno każda podążająca za trendami kobieta znajdzie coś dla siebie!