Blog Groszkowej

lifestyle, parenting, książki, sport, kuchnia, inspiracje
Trendy lata 2018

Trendy lata 2018

Jak co roku przyszło lato, a z nim nowe trendy związane z modą letnimi stylizacjami. Jakie więc są modne stylizacje damskie na lato 2018?

Paski i motyw marinistyczny zawsze są trendy

Również w tym roku bardzo popularne są motywy marinistyczne. Trend ten powtarza się co lato, ponieważ właśnie z okresem letnim ten rodzaj ubioru faktycznie się kojarzy. Są to więc motywy marinistyczne w bardzo jasnych kolorach (najczęściej biało – niebieskie lub też biało – granatowe).

Modne bluzki damskie trendy 2018

bluzka la diva Yups
W roku 2018 najmodniejszymi trendami okazało się trzy podstawowe, a należą do nich:
1. Bluzki asymetryczne
Jest to trend, który utrzymuje się praktycznie cały rok. Asymetrycznie skrojone bluzki nie będą się jednak dobrze komponować ze wszystkim. W tym wypadku dobrze jest zdecydować się na spodnie typu rurki bądź też te z nieco szerszymi nogawkami. Niekoniecznie dobrze będą one wyglądać ze spodniami typu dzwony.
2. Bluzki z szerokimi rękawkami
Bluzki tego typu świetnie się komponują z praktycznie każdym dołem. Warto jednak, aby był on bardzo dopasowany i nie ma przy tym znaczenia czy chodzi o spodnie czy też spódniczki. Warto dodać, że bluzki tego typu sprawdzą się zarówno w zestawieniach eleganckich, jak i casualowych.
3. Bluzki z falbankami
Prawdziwym hitem są oczywiście bluzki damskie z falbankami, które świetnie wyglądają z dopasowanym do linii ciała dołem. Od razu więc wiadomo, że nie każda kobieta będzie w tym dobrze wyglądać. Niemniej dla szczupłych pań poleca się rozkloszowane spódnice, spodnie rurki czy też spódnice ołówkowe.

Jak więc widać najmodniejsze fasony damskich bluzek w roku 2018 rozłożyły się jakby w trzech kierunkach. Oznacza to, że każda kobieta jest w stanie znaleźć dla siebie odpowiedni rodzaj bluzki, która będzie pasować do jej sylwetki. Tym samym każda kobieta będzie mogła być modna w odpowiedni dla siebie sposób w rok 2018.