Blog Groszkowej

lifestyle, parenting, książki, sport, kuchnia, inspiracje
Ulubiony naszyjnik gwiazd – celebrytka

Ulubiony naszyjnik gwiazd – celebrytka

Wraz z panującymi trendami pojawiają się na rynku różne formy biżuteryjne. Pośród nich bez problemu odnajdziemy dzisiaj celebrytkę, która podbija świat i jest najchętniej noszonym naszyjnikiem przez Panie. Ze względu na rozmaitość wzorów, jak również delikatność naszyjnika wpisuje się on w gust zarówno kobiet preferujących styl minimalistyczny, jak również Pań, które pragną być modne i na czasie.

Naszyjnik w formie celebrytki jest bardzo efektownym, pomimo swojej delikatności dodatkiem biżuteryjnym, jaki stanowi doskonałe uzupełnienie modnych stylizacji kobiecych. Ze względu na różnorodność zawieszek, ich formę, jak również rozwiązania jubilerskie można otrzymać naszyjnik trwały, piękny, widoczny pomimo niewielkiego rozmiaru. Naszyjnik celebrytka, to doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby, który jest w stanie oczarować każdą kobietę. Idealny prezent na rocznicę, na urodziny lub imieniny, albo pod choinkę. Złota celebrytka to alternatywa dla biżuterii w tym stylu wykonywanej ze srebra lub innego materiału. Co więcej szlachetność złotej celebrytki stanowi o randze prezentu i o tym, w jakiej formie chcemy obdarować bliską osobę. Łańcuszek dostępny jest z modnymi zawieszkami o kształcie:

• koniczynki,
• kwiatków,
• krzyżyków,
• kółek,
• napisów np. w formie imion,
• czaszek,
• ozdób z kryształkami.

Naszyjniki celebrytki w różnych kolorach

Rynek jubilerski rozwija się znakomicie i oferuje biżuterię w formie celebrytki w różnych zestawach kolorystycznych, nawet w połączeniu z kilkoma wisiorkami. Pomimo tego, że klasyczna celebrytka, to połączenie krótkiego, cieniutkiego łańcuszka z zawieszką, to można również spotkać się z bardziej rozbudowaną wersją tego typu naszyjników. Celebrytki najczęściej spotykane są w kolorze żółtego złota z konkretnego materiału lub wykonane z prawdziwego złota, które znamionuje się różnymi próbami, jak również względem tego różnymi odcieniami szlachetnego surowca. Mieszanie różnej kolorystyki przy projektowaniu naszyjników celebrytek ma przede wszystkim urozmaicić wzornictwo i rozwiązania biżuteryjne uwielbiane przez gwiazdy.