Blog Groszkowej

lifestyle, parenting, książki, sport, kuchnia, inspiracje
Zawsze po jasnej stronie fajnych gadżetów.

Zawsze po jasnej stronie fajnych gadżetów.

Są takie filmy, które stały się klasyką i ikoną kultury popularnej. Z pewnością należy do nich saga Gwiezdne Wojny (Star Wars), która już dawno wylała się z kinowych ekranów na inne formy kultury i do naszego codziennego życia. Ta prawdziwa filmowa rewolucja, zapoczątkowana w 1977 roku, przeniosła się do książek, komiksów, gier komputerowych itp. Na dodatek wszędzie są obecne różnorodne gadżety Star Wars. Świat oszalał na punkcie Jedi!

Ładne drobiazgi

Bogactwo, atrakcyjność i oryginalność wykreowanego świata spowodowały, że Gwiezdne Wojny są już wszędzie. Często można zobaczyć z logo Star Wars akcesoria, które są nie tylko funkcjonalne, ale przy okazji bardzo ładne. Koszulki, pościele, tornistry i piórniki, zegarki, breloczki, zabawki, pokrowce na telefon, kubki i ogrom innych przedmiotów.

Każdy fan sagi chce cieszyć oko swoimi gadżetami Star Wars i trudno się temu dziwić. Przyznam, że sam mam trochę przydatnych akcesoriów, które podczas użytkowania pozwalają mi powrócić wspomnieniami do emocji, jakie mi towarzyszyło podczas oglądania tych filmów. Pod tym względem jestem typowym fanem, zwłaszcza oryginalnej trylogii.

Star Wars to nie tylko gadżety!

Nosząc przedmioty z logiem Star Wars fani łatwiej się wzajemnie rozpoznają i współuczestniczą w wielkiej społeczności. Zawierają nowe znajomości i toczą wielogodzinne spory na temat wydarzeń i postaci z Gwiezdnych Wojen. Można zaryzykować twierdzenie, że dyskutowanie podczas picia herbaty z kubka upiększonego grafiką nawiązującą do Star Wars, to już też element popkultury.

Gadżety Star Wars można nabyć na stronie sklepu Frogles.pl.