Blog Groszkowej

lifestyle, parenting, książki, sport, kuchnia, inspiracje
Zegarki damskie Lacoste – luksus w dobrej cenie

Zegarki damskie Lacoste – luksus w dobrej cenie

Czy tzw. porządny zegarek musi być szwajcarski? Czy powinien koniecznie kosztować co najmniej kilka tysięcy zł? Czy opłaca się kupować drogocenny złoty egzemplarz?

Francuska elegancja – zegarki damskie Lacoste

Zegarek Lacoste damski, podobnie jak cała marka, bezapelacyjnie kojarzy się z luksusem. Jest to dodatek wytworny i stylowy, którym można się pochwalić. Podkreślający odpowiedni status.

Akcesoria z rozpoznawalnym krokodylkiem są chętnie wybierane przez panie piastujące wysokie stanowiska. Takie, które muszą prezentować się w pracy szykownie i gustownie. Kobiety, świadome tego, co aktualnie jest na topie.

Większości z nas wydaje się, że oryginalne zegarki damskie Lacoste są bardzo drogie. Tym bardziej, że wiadomo, jak wysoką jakością się odznaczają. W rzeczywistości jednak ich ceny plasują się najczęściej w przedziale od 300 do 1000 zł > zobacz zegarki damskie Lacoste w sklepie Marko. Wiąże się to również z polityką firmy, która zakłada, że lepiej co sezon kupować modny zegarek, niż zaopatrzyć się w jeden na całe życie, który już za 5 lat będzie wyglądał jak antyk.

Francuski design

Próżno szukać zegarków damskich Lacoste wysadzanych brylantami. To po prostu mało praktyczne. Czasomierz ma być użyteczny i zgodny z najnowszymi paryskimi trendami. Obecnie królują wodoodporne koperty z wysokiej jakości stali szlachetnej. Lekkie bransoletki, skórzane lub silikonowe paski. Odporne na zarysowania szkło mineralne, które doskonale chroni elegancki cyferblat. Kolorystyka w odcieniach czerni, bieli, granatu, srebra lub awangardowa, jaskrawa.