Blog Groszkowej

lifestyle, parenting, książki, sport, kuchnia, inspiracje
Złote wisiorki i zawieszki

Złote wisiorki i zawieszki

Modna biżuteria to podstawa dobrego wyglądu. Odpowiednio dobrane wisiorki, czy też złote zawieszki, zawsze sprawdzą, że cała stylizacja nabierze innego, głębszego charakteru. Bardzo dobrym pomysłem jest łączyć ze sobą dodatki, ponieważ to one bardzo często urozmaicają wygląd i decydują o finalnym, dobrym efekcie. Ważne jest jednak, aby nie przesadzić z ilością i zawsze umiejętnie łączyć ze sobą poszczególne elementy biżuteryjne.

Jakie zawieszki złote warto nosić w tym sezonie?

Z całą pewnością ogromną popularnością cieszą się, tak zwane celebrytki. Celebrytki to bardzo delikatne zawieszki na cienkich łańcuszkach, które bardzo często są dość długie, przez co najlepiej sprawdzają się w przypadku głębokich dekoltów. Warto nosić po kilka, splątanych ze sobą celebrytek, co całej stylizacji nadaje głębi i niepowtarzalnego stylu.

Warto pamiętać jednak o tym, aby zgodnie z zasadą minimalizmu, nie łączyć złota ze srebrem oraz nie zestawiać ze sobą biżuterii o zupełnie innych fakturach.

Dobrym pomysłem będą też delikatne wisiorki. Bardzo popularne są te w kształcie serca oraz kwiatów.

Wisiorki mogą być w całości złote lub srebrne, lub też emaliowane i pokolorowane na dowolny kolor.

Bardzo fajną zasadą jest noszenie wisiorków po kilka na raz. Jedyne na, co warto uważać, to to aby wisiorki nie poplątały się ze sobą, ponieważ sprawi to spore trudy podczas prób odkręcenia ich i rozprostowania.